Macera Park

Ulupınar'ın harika doğal ortamı içerisinde ağaçlar üzerinde bir maceraya ne dersiniz?

 

Hem yetişkinler hemde çocuklarınız için güvenli bir eğlence için oluşturduğumuz Macera Park'ta sürprizler sizi bekliyor...

 

Ağaçlar üzerine kurulu halat köprüleri, tüp tünelleri, hareketli köprüler, denge kirişleri, salıncaklar, tırmanma bölümleri, tırmanma ağları gibi birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları ziyaretçilerine yaşatmaktadır. Tesisimiz içersinde ağaçlar üzerine kurulan ip parkurları, ağaçlara zarar vermeden, ağır yük kayışları ve çift güvenlikli çelik halatlar ile inşa edilmiştir. Ağaç sağlığı ve dayanıklılığı ile ilgili değerlendirmeler uzmanlar tarafından yapılmıştır.

Heyecana...

Maceraya...

Hazır mısın?

Tesisimizi sanal tur ile gezmeye

ne dersiniz?

Macera park ilk olarak ağaçlar üzerinde oluşturulan platformlar ve bu platformların birbirlerine bağlanması ile yapılan zorlu geçişlerden  oluşan parkurlardır. Amaç sizi zorlamak ve yükseklik ile sorun çözme yeteneğinizi test etmektir.  Günlük hayatımızda yürüken koşarken karşılaşamayacağımız çeşitli geçişler ve çeşitli zorluklar barındırır, bu geçişleri aşmaya çalışırken yükseklik korkusu ile yüzleşirsiniz...

 

Çocukların zeka ve beden gelişimlerinde oynadıkları oyuncaklar ve karşılaştıkları problemler çok önemlidir. Bu yüzdendir ki spor yapan çocukların yapmayanlara oranla beden ve zeka gelişimleri daha iyi olur. Spor olgusu içinde her zaman bir problem ve çözüm barındırır. Çocuklarınızın oynadıkları oyuncalarını,yaptıkları sporları ve mekanlarını değiştirmek monotonluğu öldürür ve yeni bir bakış açısı geliştirmesini sağlarsınız.

Kemer / Ulupınar

Antalya'nın Kemer İlçesinin doyumsuz doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. İşte bunlardan birisi de Antalya - Kumluca karayolu üzerinde, Kemer'i geçtikten hemen sonra Çıralı sapağına gelmeden 3 km. önde bulunan Ulupınar köyü... Toroslar'dan gelen ve yazın dahi buz gibi olan suyu ile bilinen ve bölgeye kurulan balık çiftlikleri ve restoranlarıyla ile doğayı seyretmek ve bu güzellikleri yaşamak mümkün. Ulupınar köyü, her gün en az 500 turistin geçtiği Likya-Olympos yolu ile de kesişmektedir.

DEVAMI

Tel: +90 242 825 00 25 - Fax: +90 242 825 00 28 - GSM: +90 532 774 45 24