Hakkımızda

2006 yılında başlayan hikayemiz, tecrübe olarak çok daha eskilere dayanmaktadır. Turizmin çeşitli kademelerine yıllarca emek sarfetmiş olan Doğan Akkelle yönetiminde yıllardır başarıyla devam etmektedir. Çalışanlarımızı da tecrübeli ve güler yüzlü hizmet anlayışına adapte ederek tesisimizi bir aile samimiyetinde yönetmekteyiz.

 

Alabalık çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz balıklar taze ve doğal olarak misafirlerimize sunulmasına ayrı bir önem veririz. Böylece ziyaretçilerimizin, Ulupınar'ın doğal güzellikleri arasında keyifli ve sağlıklı vakit geçirmeleri önceliğimiz olmuştur. Ayrıca bir çok turizm tesisi için Alabalık ihtiyacını karşılarken; çiftliklerimizin Avrupa standartlarında üretim yapan bir seviyeye getirmeyi başardık.

 

Mutluluk duyuyoruz ki; kalitemizi tescilledik. ISO 22000 belgesini almamızla birlikte tesisimizde personelimizi bilinçli ve sorumluğunu bilen bir kadro haline getirdik. Işlevsel bir yönetim sistemi oluşturuldu ve bunu kurumsal aşamaya taşımayı başardık. ISO 22000 üretimden tüketime her şeyi titizlikle kontrol ettiği için, tesisimizin güvenirliği artarak devam etmektedir. Ziyaretçilerimiz gönül rahatlığı ile, misafirperverliğimiz ve rahat bir atmosferde yemeklerini yiyebilecekler, büyük emek harcayarak oluşturduğumuz macera parkımızda eğlenebilecekler ve balık tutmanın zevkini yaşayabilecekler...

Kemer / Ulupınar

Antalya'nın Kemer İlçesinin doyumsuz doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. İşte bunlardan birisi de Antalya - Kumluca karayolu üzerinde, Kemer'i geçtikten hemen sonra Çıralı sapağına gelmeden 3 km. önde bulunan Ulupınar köyü... Toroslar'dan gelen ve yazın dahi buz gibi olan suyu ile bilinen ve bölgeye kurulan balık çiftlikleri ve restoranlarıyla ile doğayı seyretmek ve bu güzellikleri yaşamak mümkün. Ulupınar köyü, her gün en az 500 turistin geçtiği Likya-Olympos yolu ile de kesişmektedir.

DEVAMI

Tel: +90 242 825 00 25 - Fax: +90 242 825 00 28 - GSM: +90 532 774 45 24