Balık Tutma

Toroslardan gelen ve yazın dahi buz gibi akan suyu ile bilinen ve bölgede yer alan restoranımızda doğayı seyretmek ve dereden balık tutma keyfini de yaşamak mümkün. Ulupınar köyü her gün en az 500 turistin yürüyüş amaçlı geçtiği Likya-Olympos yolu ile de kesişiyor. Kemer’de farklı turizm etkinliklerinde birisi de Ulupınar’da Balık Tutmak. Her gün yüzlerce turist, özellikle Ulupınar’a gelerek buz gibi akan ve balığı ile bol olan Ulu pınar’da balık tutuyorlar.

 

Özellikle gelen yabancı misafirlerimiz için balık tutmaları için onlara her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Balık tutmak isteyen ve neşeli bir gün geçirmek isteyen turistleri otel transferi yaparak, balık avlamalarını ve avladıkları balıkları afiyetle yemeleri için hizmet sağlıyoruz.

Ulupınar'da...

alabalık...

Tesisimizi sanal tur ile gezmeye

ne dersiniz?

avlamak...

 Balık tutmanın büyük bir zevk olduğunu söylüyorlar bu zevki yaşayanlar ve ekliyorlar “ Bizim için çok farklı bir gün oldu. İlk defa balık tutma heyecanını yaşayanlarımız oldu. Ayrıca Ulupınar ve özellikle Havuzbaşı Şelale Restaurant ilgisine hayran kaldık. Çok mutluyuz. Türkiye tam bir tatil cenneti.” Dediler.

Bölgemizde ayrıca yürüyüş turları, safari turları düzenlenmekte ve bu turlara da ev sahipliği yapmaktayız.

Kemer / Ulupınar

Antalya'nın Kemer İlçesinin doyumsuz doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. İşte bunlardan birisi de Antalya - Kumluca karayolu üzerinde, Kemer'i geçtikten hemen sonra Çıralı sapağına gelmeden 3 km. önde bulunan Ulupınar köyü... Toroslar'dan gelen ve yazın dahi buz gibi olan suyu ile bilinen ve bölgeye kurulan balık çiftlikleri ve restoranlarıyla ile doğayı seyretmek ve bu güzellikleri yaşamak mümkün. Ulupınar köyü, her gün en az 500 turistin geçtiği Likya-Olympos yolu ile de kesişmektedir.

DEVAMI

Tel: +90 242 825 00 25 - Fax: +90 242 825 00 28 - GSM: +90 532 774 45 24